ذخیره عکس و فیلم اینستاگرام برنامه کمکی اینستاگرام

 برنامه کمکی اینستاگرام

توسط این برنامه ، دیگر نیاز به گرفتن عکس از صفحه نمایش ( ScreenShot )، برش و ذخیره عکس ( که کیفیتی بسیار پایین تر از کیفیت فایل اصلی دارد ) نیست و میتوانید عکسها و فیلمهای مورد علاقه خود در اینستاگرام را در دستگاه خود ذخیره نمائید و هر زمان که نیاز داشتید ، از گالری دستگاه خود ، آنها را مشاهده نمائید .
روش کار این برنامه با تمامی برنامه های مشابه فرق دارد و نیاز به کپی کردن لینک ، خروج از اینستاگرام ، ورود به برنامه دیگر و دانلود عکس یا فیلم نیست ...

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید

با این برنامه فقط کافیست که گزینه Copy share url را لمس کنید .. همین...
با این کار عکس یا فیلم دانلود میشود و در گالری شما قرار خواهد گرفت.
برای مشاهده فیلم کارکرد این برنامه قبل از خرید آن میتوانید به پیج App4You_Group در اینستاگرام مراجعه و نحوه دانلود فیلم و عکس را مشاهده نمائید.
نکته مهم :
حتما قبل از خرید برنامه با کلیک بر روی سه نقطه پایین عکسهای مد نظر خود در اینستاگرام ، از اینکه امکان ذخیره عکسهای پیج مورد نظر وجود دارد یا خیر اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به خرید برنامه نمائید .
ذخیره عکسهای موجود در برخی از پیجها ، توسط ارسال کننده بسته شده است و امکان ذخیره عکس وجود ندارد .
نبودن گزینه copy share url هنگام کلیک بر روی سه نقطه پایین عکس در اینستاگرام ، بیانگر مسدود شده ذخیره عکس است .
معمولا پیج هایی که برای فالو کردن نیاز به تائید دارند ، ذخیره عکسشان مسدود است .
این برنامه ، عکسها و فیلمهای مورد نظر شما در اینستاگرام را با کیفیت اصلی و با یک اشاره در دستگاه شما ذخیره مینماید . میتوانید عکسها را زوم نمائید و توسط بلوتوث و یا سایر برنامه ها ( وایبر ، واتس آپ ، تانگو ) به دیگران ارسال نمائید.
توجه : امکان دانلود از صفحاتی که Private هستند وجود ندارد.
نکته : در صورتیکه , برای عکس یا فیلمی گزینه copy share url وجود ندارد, این محدودیت از طرف برنامه اینستاگرام اعمال گردیده است و فقط عکس یا فیلمهائی امکان دانلود را دارند که گزینه copy share url برای آنها فعال باشد.
بدیهی است هر گونه سوء استفاده از تصاویر ذخیره شده برنامه , هتک حریم خصوصی افراد تلقی شده و مسئولیت آن بعهده شخص استفاده کننده میباشد.
بدلیل اینکه فرمت فیلمهای اینستاگرام Mp4 است ، بهتر است که از پخش کننده استاندارد گوشی استفاده نمائید . بعضی از پخش کننده ها فقط صدای فیلم را پخش میکنند.
برنامه دارای قسمتی برای نمایش فایلهای ذخیره شده است که تصاویر و فیلمها را بصورت مجزا بترتیب زمان دریافت ، در لیستی به نمایش در می آورد و امکان حذف و ارسال آنها وجود دارد.
فقط کافیست به اینترنت متصل باشید و قبل از استفاده از برنامه اینستاگرام ، این برنامه را فعال نمائید تا امکان دانلود تصاویر و فیلمها ، به برنامه اضافه گردد.

برای دانلود کد زیر را اسکن کنید

برنامهٔ QR Code

***