شما می‌دانید که بخش اعظمی از محتوای شبکه‌های اجتماعی کسب‌وکار شما را تصاویر تشکیل می‌دهند. این تصاویر می‌توانند عکس‌هایی باشند که خود آنها را گرفته و ویرایش کرده اید. اما خیلی از کسب‌وکار ها می‌پرسند که چرا باید به صورت مداوم از رویدادهای پیرامون کسب‌وکارمان عکس بگیریم و این عکس‌ها چه فایده ای برای ما خواهند داشت؟

از زمانی که شبکه‌های اجتماعی چون فیسبوک و اینستاگرام روی کار آمده اند، اهمیت ذخیره سازی عکس‌ها بسیار افزایش یافت. زیرا شبکه‌های اجتماعی هایی چون اینستاگرام، بوجود آمده اند تا سبک های زندگی و رویداد ها را به ثبت برسانند. از این رو، کسب‌کار هایی که در اینستاگرام و فیسبوک فعال هستند، برای نشان دادن سبک زندگی خود، می‌توانند لحظات خود را عکاسی کرده و آنها را به ثبت برسانند.

عکس‌ها می‌توانند بخشی از وب‌سایت شما را تشکیل دهند و حتی شما می‌توانید برای صفحه “درباره ما” وبسایتتان، از عکس‌هایی که از قدیم تا به امروز به ثبت رسانده اید بهره ببرید تا مخاطبانتان کاملا در جریان تغییر و تحولات شرکت  شما قرار بگیرند.

  1. عکس‌ها می‌تواند به جای متن‌های کسل کننده و زیاد با یک قاب منظور و مفهوم را منتقل کنند
  2. تصاویر امروز بیشتر از متن‌ها دیده می شود
  3. به وسیله شبکه‌های اشتراک گذاری عکس مانند اینستاگرام به سادگی می‌توانید فعالیت و نوع خدمات خود را تبلیغ کنید
  4. عکس‌ها از ظرفیت بیشتری برای اشتراک گذاری مجدد نزد کاربران برخودار هستند
  5. تصاویر قادر هستند احساسات را راحت‌تر انتقال بدهند. احتمالا این مورد را بارها در عکس های خبری در مورد حوادث و رویدادها تجربه کرده اید.

منتظر مقاله های دیگر باشید